У Дубровиці відбувся фестиваль здорового способу життя

 Четвер, 18 травня 2017 01:13
Опубліковано в Рівненська область

«Спорт для всіх» Рівненщини продовжує вручення нагород містам та районам області, які найбільше відзначилися у проведенні фестивалю здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту. Третє місце у цьому фестивалі здобуло управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Дубровицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, щоб вручити відповідні нагороди та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

Після урочистого шикування учні середніх класів сформували 4 команди, щоб позмагатися у спортивних естафетах. Впродовж змагань вони завзято демонстрували свою вправність та спритність, старалися якнайшвидше пройти кожну дистанцію. Судді ретельно враховували кожну секунду і фіксували найменше порушення, щоб справедливо оцінити здобутки кожної команди. Врешті, беззаперечним переможцем стала команда «Імпульс».

Переможець та призери фестивалю нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області. Також кубок, диплом та призи отримало управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації за третє місце у фестивалі здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту.