В Корці вручили спортивні нагороди

 Понеділок, 14 листопада 2016 14:01
Опубліковано в Рівненська область

Протягом поточного року по всій Рівненській області відбулася велика кількість фізкультурно-оздоровчих заходів, в яких активну участь брала Кореччина. Зокрема, сектор у справах молоді та спорту Корецької райдержадміністрації посів другі місця у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході для дітей в літній канікулярний період «Олімпійське літо» та обласному фестивалі з велоспорту «Велодень» для всіх верств населення в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «ВелоУкраїна».

З нагоди цього в приміщенні Корецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбулося урочисте нагородження. Програма заходу розпочалася з фестивалю здорового способу життя, в рамках якого заздалегідь сформовані команди дітей боролися за перемогу в не складних спортивних конкурсах і естафетах. Малеча наввипередки бігала з футбольними, доджбольними, фітбольними м’ячами, змагалася у влучності накидаючи кільця на конуси і вправлялася у вмінні володіти флорбольними ключками. Такі естафети дуже сподобалися дітям, тому час за ними пройшов дуже швидко.

Але після визначення найсильніших колективів, активності не завершилися, а продовжилися вже в індивідуальному заліку. Тут діти жонглювали м’ячами, крутили на талії обручі, стрибали на скакалках та робили багато інших вправ. Здолавши всіх своїх суперників тріумфаторами цих конкурсів стали Сайчук Анастасія, Загрядська Дарина, Кушнір Дмитро і Завадський Максим.

Переможці та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення НОК України в Рівненській області, а сектор у справах молоді та спорту Корецької райдержадміністрації був відзначений за досягнення в фізкультурно-оздоровчих заходах Всеукраїнського і обласного рівня. Дипломи, кубки і спортивний інвентар отримав завідувач сектору молоді та спорту Корецької райдержадміністрації Сергій Демковський. Завершилося нагородження спільним фото всіх учасників заходу.