В Рівному нагородили переможців обласного конкурсу «Зимова фортеця»

 Вівторок, 04 квітня 2017 11:41
Опубліковано в Рівненська область

Щозими малеча в дошкільних навчальних закладах Рівненщини змагається в зведенні фортець зі снігу. Не стала виключенням і зима 2016-2017 років. Зі всієї області організатори отримували звіти і фотографії з надзвичайно красивими і масштабними спорудами, які діти будували разом зі своїми вихователями. Однак, навіть з-поміж всіх надісланих робіт, особливо виділяється фортеця Рівненського ДНЗ ясла-садок компенсуючого типу №40 «Червоні вітрила». Довжина їхньої фортеці наблизилася до позначки в 300 метрів, що стало безумовним рекордом конкурсу за всі роки.

Такий результат дозволив їм посісти перше місце, зі значним відривом від наступного конкурента. З нагоди цього, в заклад завітали представники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, які окрім нагородження за перемогу в конкурсі, запропонували місцевим дітям ще й взяти участь у спортивно-масовому заході «Перший старт». Напередодні, вихователі розподілили дітей на приблизно рівні за віком команди. Розпочалися змагання зі звичного інструктажу з техніки безпеки, після чого настав час для боротьби за перемогу і неприхованого азарту, який оволодів всіма його учасниками.

Протягом естафет з трибун лунало гучне скандування назв команд і імена окремих її учасників. Це створило приємну атмосферу в якій було дуже комфортно змагатися. Однак, попри такий дружній і товариський перебіг заходу, переможців все ж слід було визначати. Трішки більше ніж іншим цього разу пощастило колективу «Веселка», одразу після них на п’єдесталі перемоги розташувалися «Живчики», а «Геркулеси» замкнули трійку призерів.

По завершенню заходу відбулося урочисте вручення відзнак командам, котрі посіли призові місця. Також, дирекція закладу була нагородження спортивними призами від організаторів за перемогу в конкурсі «Зимова фортеця».