В Рівному відбулася остання у 2017 році розминка з чемпіоном

 Понеділок, 18 грудня 2017 00:13
Опубліковано в Рівненська область

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка стала місцем проведення заключної в поточному році «Розминки від чемпіона». З ініціативи «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і Відділення НОК України в Рівненській області місцеві діти зустрілися з Ольгою Котовською. Відома рівнянка є майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасницею ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016 року, де вона посіла 33 місце на дистанції в 42 кілометри 195 метрів з результатом 2 годин 34 хвилини 57секунд.

Гостя розпочала зустріч з розповіді про свої спортивні досягнення. Вона спеціалізується на дистанціях виключно понад 5 кілометрів, а її улюблена відстань – марафон. Саме на дистанції понад 42 кілометри вона має найкращі результати. Зокрема, за свою кар’єру Ольга перемагала на марафонах у Кракові (2008 р.), Бормунті (2013 р.), Ренні (2014 р.), де вона встановила особистий рекорд пробігши дистанцію за 2 години 28 хвилин 47 секунд. У 2016 році спортсменка стала найкращою легкоатлеткою квітня в Україні, і знову повторила це досягнення в листопаді 2017 року.

Після знайомства з дітьми, настав час і для розминки. Ольга розповіла їм про важливість саме цього етапу тренування і дала поради, як його робити найкраще, водночас демонструючи і коментуючи всі рухи. Вдосталь розім’явшись школярі отримали можливість детально роздивитися всі нагороди, які принесла із собою гостя, взяти в неї автограф і сфотографуватися. Також, не обійшовся захід і без традиційного вручення призів авторам найкращих малюнків, в яких пропагується спорт і здоровий спосіб життя. Роботи Кухарчук Анни, Данилюк Ярини і Кулінець Єви легкоатлетка відібрала особисто, і вручила їм спортивні сувеніри.