Вести здоровий спосіб життя – це престижно. У Рівненській класичній гімназії «Престиж» так вважають всі – педагоги, учні та їхні батьки

 Вівторок, 17 лютого 2015 16:24
Опубліковано в Рівненська область

Черговий раз свої переконання вони підтвердили, взявши участь у заході в рамках фестивалю здорового способу життя, що відбувся у гімназії 13 лютого 2015 року. До його організації та проведення традиційно долучився КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Діти гімназії не тільки талановиті у навчанні, а ще й небайдужі до спорту. Тому вони радісно сприйняли звістку, що у їхньому закладі знову відбудеться свято здоров’я та сили духу. А щоб воно набуло більш яскравого та емоційного забарвлення, до змагань учнів охоче долучилися їхні батьки.

Після урочистого шикування, учасники швидко розділилися на команди, в яких було порівну дітей та батьків. У гарному та піднесеному настрої вони змагалися у естафетах «Лижні перегони», «Хокей», «Фітбол», «Володар кілець» та «Перегони на санчатах». Здається, що найбільше задоволення від участі у естафетах, отримали батьки. Адже саме вони, поринувши в атмосферу боротьби та веселощів, активно та завзято підтримували своїх дітей. Цікаво було спостерігати, як учасники на засніженому майданчику вміло вправлялися із спортивним інвентарем, насолоджуючись приємними миттєвостями зимової пори.

Звичайно, після змагань були визначені переможці та призери спортивного свята. Їх урочисто нагородили дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.