«Олімпійське літо» на Тернопільщині розпочалось у Великих Бірках

 Середа, 14 червня 2017 01:27
Опубліковано в Тернопільська область

Ось і настав найщасливіший час для школярів Тернопільщини, адже розпочались Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо на які діти вже давно чекали з великим нетерпінням.

Адже «Олімпійстьке літо» проходить по всій Україні, у великих містах, селищах, селах та маленьких містечках з 25 травня по 31 серпня 2017 року.

Зокрема, на Тернопільщині заплановано провести цілу низку фізкультурно -оздоровчих заходівдля дітей, зокрема, спортивні фестивалі, «Веселі старти», «Дні здоров я», змагання з різних видів спорту, спортивні розваги, вікторини про спорт, показові виступи та майстер-класи за участю відомих спортсмненів, свяиткові концерти та дійства на спортивну тематику для популяризації здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, тощо.

А втілюють у життя усе заплановане Тернопільський обласний центр фізичного здоров я населення «Спорт для всіх», Тернопільський міський центр фізичного здоров я населення та районні та селищні центри фізичнного здоров я населення «Спорт для всіх».

«Олімпійське літо» на Тернопільщині розпочалось у Великих Бірках Тернопільського району.

Діти із пришкільних таборів: «Промінчик» комунального закладу Малоходачківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пришкільного відпочинкового табору «Шанс» комунального закладу з денним перебуванням комунального закладу Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дітки з пришкільного табору НВК «Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» смт. Великі Бірки, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що у Великих Бірках Тернопільського району, 9 червня 2017 року взяли участь в «Олімпійському дні».

Змагання розпочались з обов язкового комплексу вправ ранкової зарядки «розмики», щоб підготувати дитячий організм до фізичної роботи, яку провів вчмитель фізичної культури з табору. Музичний супровід протягом зарядки та змагань покращив настрій учасників.

А потім Хлопці та дівчата із захопленням змагались у дев яти різноманітних естафетах на спритність, швидкість, техніку володіня м ячем та влучність.

Кожен із них намагався посперечатись у всіх естафетах: «Футбольній естафеті»,«Швидкі та спритні», «Човниковому бігу», «Флорболі», «Вправі на скакалці», «Фрізбі», «Баскетбол», «Боулінг» та «Мішечки».

Учасники отримали призи та відзнаки з логотипом «Спорт для всіх» від Тернопільського обласного центру фізичного здоров я населення «Спорт для всіх» та зошити від Видавництва «Школярик», яке щороку надає спонсорську допомогу для проведення різноманітних змагань та акцій.

Організували «Олімпійський день» Тернопільський обласний центр фізичного здоров я населення «Спорт для всіх», Відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації та Відділ освіти Тернопільської районної державної адміністрації.

БАДЬОРЕ ТА ЗДОРОВЕ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛІТО» РОЗПОЧАЛОСЬ!