Фестиваль «Спорт для всіх – радість життя» відбувся 2 жовтня у м. Луцьк

 П'ятниця, 06 жовтня 2017 02:46
Опубліковано в Волинська область

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації, громадської організації ветеранів фізичної культури і спорту за підтримкою дирекції СОК «Адреналін СІТІ» в місті Луцьку 02 жовтня 2017 року, провели ІV-й обласний фестиваль серед людей похилого віку «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

У фестивалі прийняли участь понад 50 ветеранів з міст Луцька та Володимир Волинського, Горохівського та Луцького районів, чоловіки 60 років і старші, жінки 55 років і старші. Програма фестивалю складалася з 6 видів: шахи, шашки, більярд, настільний теніс, боулінг, дартс.

Слід відмітити, що вперше на цих змаганнях брали участь представники «Центру освіти «Університету третього віку» з міста Луцька та Смолигівської об’єднаної територіальної громади Луцького району.

Під час відкриття заходу з привітальним словом до учасників звернувся директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Новосад Володимир Петрович та голова правління громадської організації «Центру освіти «Університету третього віку» Степанюк Оксана Миколаївна, яка вручила Подяку Волинському обласному центру ФЗН «Спорт для всіх» за активну допомогу в організації і проведенні І Міжнародного Фестивалю літньої Сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я».

Змагання пройшли в дружній атмосфері. Ветерани мали можливість поспілкуватися між собою та отримати позитивний заряд енергії та рухової активності.

Організатори заходу нагородили переможців та призерів змагань медалями та грамотами, а найстарші учасники за віком отримали від громадської організації ветеранів фізичної культури і спорту Волині дипломи.