Міжнародний турнір серед ветеранів пам’яті Ярослава Кореневського

 18.02.2020
Волинська область

У неділю, 16 лютого 2020 року в спортивному залі Володимир-Волинського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» проходив XXI  міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів  пам’яті  Ярослава Кореневського. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук та побажав усім командам успіху і перемоги.

У змаганнях взяли участь три міських команди,  команда з  міста Луцька «Ветеран – Лучеськ»,    команда «Привацяж» з міста Грубешова та Вербковіце (Польща). Турнір проводився за коловою системою, на гру відводилося  2 тайми по 8 хвилин. В фінал вийшли команд «Лучеськ» міста Луцьк та місцева команда «Володимир».

В підсумку, довгоочікувану перемогу отримала місцева команда «Володимир», друге місце – «Ветеран – Лучеськ», а бронза дісталась «Володимирівка». 

Також, було відзначено кращих гравців змагань. Отож, кращим воротарем визнано Томека Мадзяра (Вербковіце), кращим нападником став Ярослав Яцина (Грубешов), найдосвідченішим гравцем Євген Мазур (Володимир-Волинськ), а кращим гравцем Ігор Мосурець (Володимир-Волинськ).

Усі команди – переможниці та кращі гравці нагороджені кубками, статуетками,  грамотами  та медалями від управління освіти, молоді та спорту міста Володимир-Волинська.

         

Джерело: Володимир-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх»