Нововолинськ - за здоровий спосіб життя!

 Понеділок, 19 жовтня 2015 16:14
Опубліковано в Волинська область

18-го жовтня на базі Нововолинського спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбувся турнір з армреслінгу на призи міського голови. Організатори змагань - відділ з питань молоді і спорту Нововолинського міськвиконкому та Нововолинський міський центр фізичного здоров’я населення « Спорт для всіх», залучили до змагань велику кількість учасників та вболівальників.

 

Головний суддя турніру – багаторазовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту України з армспорту Андрій Пушкар урочисто відкрив цей спортивно-масовий захід. Разом з міським головою Віктором Сапожніковим та начальником відділу у справах молоді і спорту Тетяною Супрунюк вони побажали учасникам здоров’я, успіхів у роботі і навчанні та хороших спортивних здобутків. Продовжили відкриття юні вихованці дитячо-юнацького центру, подарувавши всім присутнім гарні танці та пісні.

 

Турнір проводився у трьох вікових категоріях – 8-9 класи, 10-11 класи та студенти НЕМКу, молодь 18 років та старші. Перед початком змагань головний суддя провів майстер-клас з армспорту та пояснив всім учасникам і вболівальникам правила цього виду спорту.

 

У дуже цікавій та безкомпромісній  боротьбі проходили всі поєдинки. В результаті у наймолодшій віковій категорії перемогу здобув Дмитро Романов (ЗОШ №8). Серед старших школярів і студентів найсильнішим виявився Кулинич Володимир (НЕМК). Він зумів отримати першість і в найстаршій групі.

 

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грошовими призами. Всі спортсмени отримали дипломи за активну участь у змаганнях. А найкращим подарунком для всіх бажаючих стала фотосесія з чемпіоном світу Андрієм Пушкарем.