Обласний турнір з вільної боротьби: «Здоровим бути модно»

 Вівторок, 02 лютого 2016 16:04
Опубліковано в Запорізька область

29 січня 2016 року с. Водяне К-Дніпровського району Запорізької області на базі Загальноосвітньої школи відбувся обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат під гаслом «Здоровим бути модно».

 

Організаторами заходу виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, Водянський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Захід проводився з метою залучення різних верст населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, організації активного та змістовного дозвілля.

 

У змаганнях прийняло участь понад 150 учасників з міст та районів області. Серед учасників обласного турніру з вільної боротьби велася запекла боротьба, була позитивна атмосфера, та незабутні емоції.

 

Усі учасники були нагороджені медалями та грамотами обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та цінними подарунками від спонсорів.