«Олімпійське літо» області у дитячому-оздоровчому центрі «Прометей»

 Середа, 09 серпня 2017 12:36
Опубліковано в Запорізька область

«Олімпійське літо» - під таким гаслом продовжився фізкультурно-оздоровчий захід в літній період на узбережжі Азовського моря Приморського району Запорізької області у дитячому-оздоровчому центрі «Прометей».

Організаторами змагань виступили: КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Змагання проводились з метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного відпочинку, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення.

Спортивні естафети проводилися на узбережжі ДОЦ «Прометей».

Велась запекла боротьба між командами, була позитивна атмосфера. Особливі незабутні емоції від драйвових показових танців всього табору, які відбувалися після завершення кожної естафети, де прийняли участь і працівники центру «Спорт для всіх». За підсумками змагань перше місце зайняла команда «Перлина», друге місце «Прометейські веселуни», третє місце «Приморські вітрила».

Після завершення спортивних змагань з привітальним словом виступив директор обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Олег Володимирович Рибченко.

Переможці та усі учасники були нагороджені грамотами, кепками, спортивним інвентарем від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР, а табір отримав спортивні м’ячі та посібники у подарунок. Усі учасники отримали масу задоволення, бадьорості та море позитиву.

КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР висловлює велику подяку керівництву ДОЦ «Прометей» за співпрацю у проведенні спортивного заходу «Олімпійське літо».