«Олімпійське літо» в Кирилівці

 Середа, 14 червня 2017 18:12
Опубліковано в Запорізька область

Спортивно-оздоровчі заходи в програмі «Олімпійського літа» в Запорізькій області були продовжені у с. Кирилівка Якимівського району проведенням юнацького турніру з футболу під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!», який традиційно комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проводить на початку літа за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласної федерації футболу.

На спортивному майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2003 р.н. Боротися за нагороди прибули команди з міст Запоріжжя, Вільнянська, Якимівського району. У вирішальному двобої зустрілися неодноразові переможці та призери обласних змагань – команди: «Мегаполіс» місто Запоріжжя (тренер Юрій Кравченко) та «Колос» Вільнянської ДЮСШ (тренер Дмитро Крошен). Яскрава гра завершилась з рахунком 4-4. Несподівана втрата очок «Мегаполіса» в останньому турі з командою «Прогрес С.І.» позбавила запорізьких школярів шансів в боротьбі за перемогу в турнірі. За підсумками у учнів ЗОШ №104 – срібні нагороди. Перше місце вибороли вихованці Вільнянської ДЮСШ «Колос». Три представника Якимівського району – команди «Аскон» (тренер Анатолій Дєдушев), ДЮСШ «Азовець» (тренер Ігор Гасан), «Прогрес С.І.» (тренер Володимир Костишак) набрали по 4 залікових очка і тільки додаткові показники вивели команду «Аскон» на третє місце.

Приз кращого гравця турніру директор обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив гравцю команди «Аскон» Данилу Звєрєву. Футбольний м’яч отримав тренер команди ДЮСШ «Азовець» Ігор Гасан.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами ОЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди, відзначили хороший рівень проведення заходу. Крім футбольних баталій хлопчаки мали можливість оздоровитись на узбережжі Азовського моря та відпочити.