«Рух заради здоров’я» на Запоріжжі

 П'ятниця, 07 квітня 2017 14:06
Опубліковано в Запорізька область

На Запоріжжі 7 квітня 2017 року на території Школи вищої спортивної майстерності відбулася руханка - Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я.

Організаторами фестивалю виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» ЗОР відділення НОК в Запорізької області.

Захід проводились з метою: формування сталої звички регулярних занять фізичної культурою і спортом та ведення здорового способу життя.

Офіційними особами на фестивалі були: начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Федорівна Власова, директор КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» ЗОР Олексій Миколайович Гацуля, директор КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ЗОР Олег Володимирович Рибченко та знамениті спортсмені Запорізької області.

З привітальними словами на відкритті виступила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталья Власова.

Ранкову зарядку проводили залужені тренери України Кокарєв Борис та Кокарєва Світлана.

Усі жителі міста мали змогу приєднатися та взяти участь у ранковій зарядці.

Усі учасники отримали масу задоволення, бадьорості та позитиву на цілий день, та кожен учасник відчув, що в «Здоровому тілі - здоровий дух».