Футбольні вправи з технічної майстерності з нагоди Дня захисника України у Малині на Житомирщині

 Вівторок, 17 жовтня 2017 23:17
Опубліковано в Житомирська область

Напередодні Дня захисника України на спортивному майданчику ДНЗ «Малинський професійний ліцей», що на Житомирщині, відбулися змагання – футбольні вправи з технічної майстерності. Організаторами змагань стали: кафедра фізичного виховання ліцею і Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У першій номінації «Жонглювання м’ячем» перемогу здобув Денис Труханович, його результат 45 разів. На два рази менше (43) у Олександра Ямстремського. У нього друге місце. У третього призера Андрія Корзуна – 37 набивань.

Денис Труханович також переміг і в номінації «Удар на дальність». Його м’яч пролетів 38 метрів. Такий же результат і в Олександра Ямстремського, але в другій спробі останній не попав в «коридор» (це полоса шириною 10 м). Так що він двічі срібний призер. Третє місце посів Сергій Волощук з результатом 32 м.

В номінації «Удар на точність» перемога прийшла і до Олександра. Він був влучніший за всіх в ударах по воротах з міні-футболу. Перша відмітка – 11 метрів, і кожний наступний удар виконувався на 2 м далі, при цьому м’яч повинен був перетнути лінію воріт в повітрі, в іншому випадку «гол» не зараховувався. На другій сходинці п’єдесталу той самий Денис, а на третій – Олександр Майстренко.

Призери змагань у кожній номінації нагороджені дипломами міського центру ФЗН «Спорт для всіх».