За кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» змагалися журналісти, арбітри та футбольні фанати!

 Четвер, 15 грудня 2016 03:01
Опубліковано в Житомирська область

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у 2016 році проведено ціла низка футбольних фестивалів, а саме в літніх оздоровчих таборах, серед школярів та серед студентської молоді. Набув серйозної популярності вже традиційний для Житомирщини «футбольний фрістайл» для майбутніх футбольних зірок та Всеукраїнський футбольний фестиваль серед дворових команд.

А на закриття футбольного сезону на Житомирщині у 2016 році, 11 грудня в оновленому спортивному залі ФОК «Динамо» вже другий рік поспіль відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу на Кубок обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнського фестивалю з нагоди Дня Збройних сил України.

Головною метою заходу є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення до занять з футболу, а також пропаганда здорового способу життя.

У справжньому футбольному святі, взяли участь: команда журналістів телеканалу «СК1», команда футбольних арбітрів Житомира до 30 років та команда старших представників арбітрів Житомирщини, а також команди арбітрів з Бердичева та команда футбольних фанатів.

Даний захід викликав велику цікавість з боку громадськості, зібрав надзвичайно велику кількість глядачів та вболівальників.

Ігри відбувалися по коловій системі, а спортивна фортуна повернулася так, що місця від 1 до 5 розігрувалися аж в самому останньому матчі, до останньої секунди не було зрозуміло хто стане володарем кубку, а які команди залишаться взагалі без призів.

Срібним призером стала старша команда футбольних арбітрів Житомира, яка у минулому році була бронзовим призером. А переможцем – минулорічний срібний призер, команда футбольних арбітрів Бердичева, яка і стала володарем Кубку «Спорт для всіх» 2016 року.

Призери заходу нагороджені дипломами та медалями, а переможець Кубком Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх».