Змагання з більярду серед ветеранів у Малині на Житомирщині

 Вівторок, 12 грудня 2017 00:59
Опубліковано в Житомирська область

10 грудня в більярдному клубі «Вісімка» відбулися міські змагання з більярдного спорту серед ветеранів (50 плюс), організаторами яких стали Малинська міська федерація більярдного спорту та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

12 учасників за підсумками жеребкування були розбиті на пари, переможець яких виходив до півфіналу, а потім і до фіналу.

Розігрувалася «Вільна піраміда». В цьому році змагання проходили дещо по новим правилам. Кожна гра тривала до 15 шарів. Коли на більярдному столі залишалося їх два, виставлялися на стіл всі раніше забиті, при цьому ці два повинні були бути на своїх місцях. Це надавало можливість тим любителям кия, що допустилися помилок на початку партії, наздогнати суперника, і навіть перемогти.

За підсумками змагань до фіналу потрапили троє, які своєю грою розставились по призовим місцям.

Переможцем став Ігор Анатолійович Мугер, срібним призером – Сергій Володимирович Довгоборець, а бронзовим – Валерій Мефодієвич Бушма.

Всі призери нагороджені дипломами та медалями.

В спільних планах міських центру «Спорт для всіх» та федерації більярдного спорту проведення змагань серед учасників АТО та команд підприємств, організацій і установ міста Малина.