Надвірна також провела спортивний захід з дворового футболу

 П'ятниця, 22 квітня 2016 01:19
Опубліковано в Івано-Франківська область

20 квітня 2016 року в м. Надвірній на майданчику зі штучним покриттям Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід з дворового футболу серед дітей.

На урочистому відкритті учасників фізкультурно-оздоровчого заходу привітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та начальник відділу молоді та спорту Христина Богославець.

Головною метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація футболу.

У турнірі з дворового футболу, який проводився по олімпійській системі, взяли участь 5 команд .

В результаті безкомпромісної боротьби трєтє почесне місце здобула команда з села Пнів. Найзапекліша боротьба була за перше місце, в якій команда «Руднєва» із міста Надвірни зіграла з командою села Саджава в нічию 1:1 і тому долю першого місця визначили пенальті, в яких команда «Руднєва» здобула перемогу (2:1) і посіла перше місце, відповідно друге місце дісталось команді із села Саджава.

Всі учасники фізкультурно-оздоровчого заходу були нагороджені грамотами та значками від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а переможці та призери отримали від центру футбольні м’ячі.

В цілому захід пройшов в теплій дружній обстановці.