Фестивалем здорового способу життя розпочали новий рік молодші школярі міста Сарни

 П'ятниця, 15 січня 2016 00:44
Опубліковано в Рівненська область

Продовженням новорічних свят для учнів молодших класів сарненських шкіл став фестиваль здорового способу життя, який провели працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради напередодні Нового року за Юліанським календарем. Святкування «Cтарого» Нового року є традиційним для теренів Рівненщини. Зазвичай воно співпадає з початком нового навчального семестру у школах. Тому веселий спортивний захід виявився чудовим способом перейти від розслабленості зимових канікул до напруги навчального процесу, у якому, безперечно, буде й місце для занять фізичною культурою і спортом та активними зимовими розвагами.

 

Тож, 13 січня 2016 року, учні початкових класів шкіл міста Сарни зібралися у спортивному залі Сарненської ДЮСШ, щоб засвідчити свою готовність до занять фізичною культурою і спортом та активного, здорового способу життя. Кожен навчальний заклад сформував команду у складі 8 найвправніших школярів для участі у спортивних естафетах та конкурсах. Решта учнів налаштувалася на активну підтримку своїх товаришів.

 

На відкритті заходу працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» привітали школярів з Новорічними та Різдвяними святами. Вони черговий раз нагадали їм, що по-справжньому повноцінно, цікаво і весело можна жити лише, займаючись фізичною культурою і спортом та активно проводячи своє дозвілля. І одразу запросили команди на старт спортивних естафет.

 

Незабаром у спортзалі точилася завзята та весела боротьба. Спершу діти змагалися у командних естафетах. Вони демонстрували своє вміння справлятися з футбольними, баскетбольними, волейбольними та фітбольними м’ячами. Змагання видалися захоплюючими, як для учасників, так і для вболівальників. Найбільш завзято та емоційно вболівали за своїх вихованців вчителі фізкультури.

 

Завзяття командної боротьби не згасло й під час проведення індивідуальних конкурсів. Для участі у кожному з них команди делегували своїх представників, котрі вміють вправно обходитися з гімнастичним обручем, скакалкою, футбольним м’ячем та влучно накидати кільця на конуси. Ця забава теж була веселою, приємною і сповненою позитивних емоцій.

 

Проте, попри всі веселощі заходу, суддівська колегія, як і належить на спортивних змаганнях працювала чітко. Підбивши підсумки спортивної програми, вона достеменно встановила, що у естафетах звитягу здобула команда «Торнадо» з школи № 4. Друге місце вибороли «Олімпійці» зі школи № 2, а третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда «Смайлики» учнів школи № 6.

 

В індивідуальних конкурсах переможцями стали:

 

учениця школи № 6 Леся Молчанович, - найкраще впоралася з гімнастичними обручами та скакалкою;

 

Тимур Залейський зі школи № 5, - виборов титул «Володаря м’яча», продемонструвавши неабияку вправність у жонглюванні футбольним м’ячем;

 

учень «Школи-колегіуму» імені Т.Г. Шевченка Євген Вер’яненков, - був найвлучнішим у накидання кілець на конуси, здобувши титул «Володаря кілець».

 

Переможці на призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Призи від Відділення НОК України у Рівненській області також отримали переможці індивідуальних конкурсів. Учасникам заходу, які цього разу поступилися, гіркоту невдачі компенсували солодкі подарунки від відділу молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

 

У церемонію відзначення звитяжців заходу органічно вписалося й нагородження представників Сарнинщини, які стали переможцями та призерами обласних конкурсів. Зокрема, за перемогу в обласному конкурсі «Олімпійський куточок» серед шкіл І – ІІ ступеня кубком і дипломом КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області відзначено Полянську ЗОШ. За друге місце у цьому конкурсі серед шкіл І ступеня нагороду отримала школа села Орлівка.

 

Під гучні аплодисменти учасників фестивалю заслужені відзнаки від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України у Рівненській області за друге місце в обласному конкурсі дитячого малюнка на спортивну тематику «Спорт очима дітей», що проходив з нагоди 25 річниці створення Національного олімпійського комітету України, серед учнів старших класів отримала учениця Великовербченської школи Інна Кокора. Також за друге місце у цьому ж конкурсі серед наймолодших школярів нагородили ученицю 4-г класу Сарненської ЗОШ № 5 Софію Макаренко.