«Олімпійське літо» - спортивне свято в «Агатівці»

 Четвер, 13 серпня 2015 15:14
Опубліковано в Рівненська область

Спортивно-масовий фестиваль «Олімпійське літо» відбувся 11 серпня 2015 року у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», що в селі Симонів Гощанського району. Його організували та провели комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Чергова зміна дітей, які відпочивають в «Агатівці», із задоволенням сприйняли звістку про їх участь у спортивному видовищі. Адже кожен з них знає, що активний відпочинок – це здоров’я, заряд бадьорості та багато позитивних емоцій.

Спортивне свято розпочалося театралізованим парадом. Факелоносець та прапороносці урочисто внесли символи олімпійського руху – вогонь та прапор. Під звуки Державного гімну України державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету України замайоріли на щоглі. Кульмінацією дійства стало запалювання вогню «Олімпійського літа» у спеціально підготовленій чаші.

Після урочистої церемонії відкриття змагань, учасники, які сформували дев’ять команд, почали активно брати участь у спортивних естафетах. Під бадьорий музичний супровід дітлахи приборкували ігрові м’ячі. Кожен з них намагався не тільки майстерно володіти ними, а головне, швидко проходити відповідні дистанції.

Після напруженої боротьби, визначилися переможці та призери змагань. За сумою місць, зайнятих у естафетах, загальна перемога дісталася команді «Олімпійці». Другими були учасники із команди «Fire». Бронзові нагороди здобула команда «Олімп».

Родзинкою спортивного свята стало проведення індивідуальних конкурсів. У спортивному конкурсі «Скакалка» перемогла Кібук Олександра. У конкурсі «Гімнастичний» фортуна прихильна була до Шилюк Софії. Мельничук Олександр був найвлучнішим у накиданні кілець на піраміди. У конкурсі «Володар м’яча» перемогу здобув Новіков Микола.

Переможці та призери командних змагань нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Переможцям індивідуальних конкурсів дісталися дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.