Футбол: кубок району їде в Божиків!

 Вівторок, 25 серпня 2015 14:38
Опубліковано в Тернопільська область

24 серпня на футбольному полі Бережанського міського стадіону під егідою Бережанського РЦФЗН «Спорт для всіх» та Бережанської районної федерації футболу відбувся вирішальний поєдинок за Кубок району з футболу, в якому зустрілись ФК «Котів» та ФК «Божиків».

 

Перед початком матчу голова федерації футболу Бережанщини Нестор Колодка привітав команди та вболівальників з Днем Незалежності України, після чого усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських військовослужбовців на Сході України.

 

А далі був сам матч. Команди розпочали поєдинок обережно, дбаючи про захист власних воріт. Проте, небезпечні моменти все ж виникали біля одних чи інших воріт. А відкрили рахунок у першому таймі гравці ФК «Божиків», вдало розігравши «вільний удар». Автором голу став Роман Потурай. І цей гол, забігаючи наперед, став вирішальним. У другому таймі «котівчани» спробували зрівняти рахунок, проте пані Фортуна в цей день була не на їхньому боці. І, якби божиківські футболісти використали свої моменти наприкінці зустрічі, то рахунок міг би бути зовсім непристойний.

 

Нагородження команд проводили голова Бережанської районної державної адміністрації Володимир Петровський, міський голова Володимир Музичка та голова районної федерації футболу Нестор Колодка.

 

Кращі гравці в складі обох команд (Юрій Дорош та Роман Потурай) нагороджені грамотами та цінними призами. Команда-фіналіст – грамотою та малим кубком. Команда-володар Кубка району – грамотою та великим постійним і перехідним кубками.