Міські змагання серед дівчат «Надії баскетболу» пройшли у місті Камінь-Каширськ

 Вівторок, 08 листопада 2016 01:41
Опубліковано в Волинська область

3 листопада 2016 року у місті Камінь-Каширськ відбулися міські змагання з баскетболу серед дівчат 2003 р. н під гаслом «Надії баскетболу».

Організатором заходу виступив комунальний заклад Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Камінь-Каширської міської ради за підтримки відділу у справах молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Змагання проводились з метою залучення молоді до ігрових видів спорту, ознайомлення дітей з юного віку з елементам баскетболу та визначення кращих.

У змаганнях прийняло участь 5 команд: НВК №1, НВК №2, ВПУ, а також запрошені команди ЗОШ с. Суходоли Володимир-Волинського району, ЗОШ с. Підциря Камінь-Каширського р-ну.

Змагання такого типу прищеплюють любов молоді до занять фізичною культурою та спортом пропагуючи здоровий спосіб життя і рухову активність, що конче необхідна для формування здорової нації.

Переможцями змагань стала команда НВК №1, друге місце виборола команда ЗОШ с. Суходоли Володимир-Волинського району, а третє місце команди НВК №2.

Переможці, призери та кращі гравці були нагороджені нагородною атрибутикою від Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх».