Спортивний захід «Ти зможеш, якщо зміг я!» пройшов у місті Рожище

 Середа, 09 листопада 2016 11:20
Опубліковано в Волинська область

Протягом листопада та грудня 2016 року Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації проводять в обласні Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів.

Змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей-вихованців дитячих спеціалізованих заходів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності. Виховання патріотичних почуттів та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів.

7 листопада 2016 року в м. Рожище у притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено спортивні конкурси з дартсу, шашок, спортивної вікторини, стрибків на скакалці, гри в настільний футбол та «Силомір». Участь у спортивно-масових заходах брали всі бажаючі вихованці притулку. Дітки проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно-оздоровчих заходах. Під час проведення спортивного заходу учасники продемонстрували свою кмітливість, активність та завзятість.

Переможцями в змаганні з дартсу став Ганетюк Валерій, , у «Силомірі» - Катаєв Богдан, у змаганні з шашок – Лесик Яна, у змаганні «Стрибки на скакалці» переміг Ганетюк Валерій, а у вікторині на спортивну тематику переміг Кобелянський Юрій.

Вихованці, які показали найкращі результати у кожному з видів змагань, були нагороджені грамотами, дипломами та призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».