«Поліська регата-2017»

 Вівторок, 11 липня 2017 02:08
Опубліковано в Волинська область

Завершилися дводенні змагання з екстремального водного туризму «Поліська регата», які тривали з 08 по 09 липня 2017 року у смт. Любешів Любешівського району Волинської області в рамках фестивалю та за Всеукраїнською програмою «Спорт для всіх у парках і скверах».

Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата» організувала – Любешівська районна рада, Любешівська РДА, НПП «Прип’ять-Стохід» спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фестиваль проводився з метою пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя; визначення найсильніших спортивних груп; обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків; формування екологічної свідомості громадян.

В рамках фестивалю відбулися змагання на байдарках та спортивно-масові заходи, пляжний волейбол та пляжний футбол.

Траса змагань складалась із двох етапів. І етап: річка Стохід (смт. Любешів(старт) – с. Сваловичі (проміжний фініш); ІІ етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) - с. Люб’язь (фініш).

Цього року у змаганнях взяли участь 21 команда і 42 учасника з областей України та Волинської області, а також на свято завітали і гості з Білорусі.

Призові місця у Міжнародному фестивалі з екстремального водного туризму «Поліська регата» розподілилися таким чином: І місце виборола команда «Бам-1» (Веремчук Костянтит, Фесік Леонід із смт Любешів), ІІ місце – команда «Бам – 2» (Токарчук Віталька, Оласюк Андрій, смт Любешів), ІІІ місце посіла команда «Брати ріки» (Жук Вадим, Жук Віктор з Луцька).

У змаганнях з пляжного волейболу (жінки) взяло участь 13 команд. І місце виборола команда с. Дубечне (Старовидівський р-н), ІІ місце – команда з Любешова, ІІІ місце –м. Лунінець (Білорусь).

У змаганнях з пляжного волейболу «Мікс» взяло участь теж 13 команд. Перемогу здобула збірна команда с. Зарудче і м. Лунінець, ІІ місце посіла команда с. Дубечне та с. Зарудче, а ІІІ місце – с. Дубечне (Старовижівського р-ну).

У змаганнях з волейболу у категорії «Чоловіки»взяло участь 10 команд. Перемогла команда с. Зарудче (Любешівський р-н), ІІ місце посіли команда, сформована зі спортсменів-ветеранів, а третьою стала команда Любешівського коледжу.

У змаганнях з пляжного футболу взяло участь 5 команд. І місце посіла команда смт Любешів, ІІ місце – с. Дольськ, ІІІ місце – с. Зарудче.

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, медалями, кубками та призами від організаторів та спонсорів.