У селі Крупа пройшли масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 Вівторок, 24 листопада 2015 00:07
Опубліковано в Волинська область

19 листопада 2015 року вже традиційно працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завітали до Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей із вадами зору з фізично-оздоровчими масовими спортивними заходами за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!». Метою даного заходу було виховання свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів.

На початку змагань з привітальним словом виступили директор Крупівського навчально-реабілітаційного центру Дацюк Олег Ярославович та заступник директора Карпік Вадим Володимирович.

Вихованці змагались у веселих та цікавих естафетах «Веселі старти», спортивній вікторині, змаганні «Силомір», а також демонстрували свою влучність та спритність у змаганнях з дартсу та стрибків на скакалці. Не зважаючи на боротьбу та бажання перемоги, панувала атмосфера спортивного духу та дружелюбності. Дітки, які не змогли взяти участь у змаганнях - активно підтримували та вболівали за учасників змагань.

Переможцями в змаганні «Веселі старти» стала команда «Барса», у змаганні з дартсу перемогу здобула Косовська Анна, у змаганні «Стрибки на скакалці» Карпун Ірина, у «Силомірі» - Єфімов Василь, а у вікторині на спортивну тематику Матвійчук Дарія.

Усі переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від Волинського обласного центру «Спорт для всіх».